0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
US Lecce
۳
۴
Parma Calcio 1913
Finished
۲۳:۱۵
US Sassuolo Calcio
۰
۱
Udinese Calcio
Finished
۲۳:۱۵
Bologna FC 1909
۱
۱
Torino FC
Finished
۲۳:۱۵
Genoa Cfc
۳
۰
Hellas Verona FC
Finished
۲۳:۱۵
Spal
۱
۳
ACF Fiorentina
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
SL Benfica
۱
۲
FC Porto
Finished
۰۰:۱۵
Scotland
Premiership
Celtic Glasgow
۵
۱
Hamilton Academical FC
Finished
۲۰:۰۰
Qatar
Stars League
AL Gharafa
۰
۲
AL Duhail SC
Finished
۲۰:۱۵
Al-Khor
۱
۱
AL Wakrah
Finished
۱۸:۰۰
Norway
Eliteserien
Bodo/Glimt
۳
۲
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Odds BK
۲
۱
Rosenborg BK
Finished
۲۳:۰۰
Sarpsborg 08
۴
۰
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Viking FK
۱
۲
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
IK Start
۳
۰
Mjondalen
Finished
۲۰:۳۰
FK Haugesund
۳
۱
Stabaek IF
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A1, Playoffs
SC Corinthians SP
۱
۰
Mirassol FC SP
Finished
۲۳:۳۰
Lithuania
A Lyga
Suduva Marijampole
۱
۰
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
Vilnius FK Zalgiris
۳
۱
FK Kauno Zalgiris
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Lausanne-Sport
۵
۳
FC Wil 1900
Finished
۱۸:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۰
۶
FC Winterthur
Finished
۱۸:۳۰
SC Kriens
۲
۱
FC Vaduz
Finished
۱۸:۳۰
FC Schaffhausen
۲
۴
FC Aarau
Finished
۱۸:۳۰
FC Chiasso
۳
۱
FC Stade LS Ouchy
Finished
۱۸:۳۰
Korea Republic
K-League 1
Suwon Bluewings
۰
۱
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۲
۲
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
Busan I Park
۱
۲
Ulsan Hyundai FC
Finished
۱۴:۳۰
China
Chinese Super League
Chongqing Lifan
۲
۲
Tianjin Teda
Finished
۱۶:۳۰
Shanghai Sipg
۴
۰
Hebei China Fortune
Finished
۱۴:۳۰
Morocco
Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
۲
۰
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Sergipano, Final Round
AO Itabaiana SE
۱
۴
CS Sergipe SE
Finished
۲۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IFK Goteborg
۰
۳
Malmo FF
Finished
۲۰:۰۰
Helsingborgs IF
۱
۱
Hammarby IF
Finished
۱۷:۰۰
Varbergs Bois FC
۱
۱
Ostersunds FK
Finished
۲۰:۰۰
Kalmar FF
۰
۰
AIK
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
Super Cup
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۰
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Gaucho, Second Phase, Playoffs
SC Internacional RS
۴
۰
CE Bento Goncalves RS
Finished
۲۳:۳۰
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
CD Walter Ferretti
۲
۲
Real Madriz
Finished
۰۰:۳۰
Real Esteli FC
-
-
CD Ocotal
Finished
۰۳:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Libertad Asuncion
۱
۳
Club Guarani
Finished
۰۳:۰۰
SOL De America
۱
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
FC Voluntari
۱
۲
FC Dinamo Bucuresti 1948
Finished
۲۳:۰۰
CSM Politehnica Iasi
۱
۰
FC Chindia Targoviste
Finished
۱۵:۳۰
USA
USL, Championship
Indy Eleven
۰
۱
Sporting Kansas City II
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina FC
۱
۰
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۴
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۳۰
LAS Vegas Lights
۰
۱
Reno 1868 FC
Finished
۰۷:۰۰
San Diego Loyal SC
۰
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۳۰
Rio Grande Valley FC
۱
۲
FC Tulsa
Finished
۰۹:۰۰
Phoenix Rising FC
۳
۱
EL Paso Locomotive FC
Finished
۰۷:۰۰
OKC Energy FC
۰
۳
New Mexico United
Finished
۰۴:۳۰
Memphis 901 FC
۱
۰
Saint Louis FC
Finished
۰۵:۰۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۲
Real Monarchs Slc
Finished
۰۴:۳۰
Austin Bold FC
۲
۴
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
FC Rosengard
۲
۱
Pitea IF Dff
Finished
۱۶:۳۰
Kristianstads Dff
۱
۱
Umea IK
Finished
۱۴:۳۰
KIF Orebro Dff
۱
۲
Vittsjo Gik
Finished
۱۸:۳۰
Vaxjo Dff
۱
۰
Djurgardens IF Dff
Finished
۱۷:۳۰
Japan
J.League 2
V-Varen Nagasaki
۰
۰
Tokyo Verdy
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۱
۲
Thespakusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۰
۰
Niigata Albirex
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Sanga FC
۱
۰
FC Machida Zelvia
Finished
۱۴:۰۰
Ehime FC
۱
۲
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۲
Giravanz Kitakyushu
Finished
۱۳:۳۰
Mito Hollyhock
۳
۲
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
-
-
Avispa Fukuoka
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Dinamo Auto
۱
۱
FC Zimbru Chisinau
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
۵
۱
Viljandi JK Tulevik
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Alianza Lima
۱
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۰:۳۰
Botafogo FR RJ
۱
۱
Fluminense FC RJ
Finished
۰۲:۳۰
TSG 46 Bretzenheim
۰
۶
VfB Ginsheim
Finished
۱۸:۰۰
Anorthosis Famagusta
۱
۱
Apoel Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
NK Sampion Celje
۳
۰
Nk Brinje Grosuplje
Finished
۱۲:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
۲
۱
ASC 09 Dortmund
Finished
۱۷:۳۰
Sportfreunde Siegen 1899
۱
۳
FC Hennef 05
Finished
۱۷:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۱
۱
Croatia Berlin
Finished
۱۶:۳۰
SPVG Frechen 20
۰
۰
SV Wermelskirchen 09/35
Finished
۱۷:۴۵
FK Renova
۳
۱
FK Korabi
Finished
۲۰:۰۰
USA
MLS is Back Tournament, Knockout stage
New York City FC
۱
۳
Portland Timbers
Finished
۰۷:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۴
Minnesota United FC
Finished
۰۴:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Rosenborg BK Kvinner
۱
۱
Klepp
Finished
۱۵:۳۰
Avaldsnes
۱
۳
Sandviken
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga MX, Apertura
Tigres Uanl
۱
۱
CF Pachuca
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Toluca FC
۳
۲
Atletico San Luis
Finished
۲۱:۳۰
CF America
۴
۰
Club Tijuana De Caliente
Finished
۰۶:۳۰
Tunisia
Ligue 1
US Monastir
۰
۰
Club Africain
Finished
۲۱:۳۰
CS Chebba
۳
۰
Club S Hammam-Lif
Finished
۲۰:۳۰
ES Metlaoui
۲
۱
Stade Tunisien
Finished
۲۰:۳۰
US Tataouine
۱
۱
Club Sportif Sfaxien
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Slovakia
3. Liga
Slavia Tu Kosice
۱
۱
Pokrok Sez Krompachy
Finished
۱۳:۰۰
SKM Liptovsky Hradok
۱
۲
FK Rakytovce
Finished
۱۹:۳۰
Tj Mladost Kalsa
۲
۳
1. FC Tatran Presov
Finished
۱۹:۰۰
TJ Jednota Banova
۵
۰
Lokomotiva Zvolen
Finished
۱۳:۰۰
Tj Banik Kalinovo
۱
۱
Tatran Krasno Nad Kysucou
Finished
۱۹:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۲
۰
FC Samtredia
Finished
۲۱:۳۰
FC Saburtalo Tbilisi
۱
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۸:۰۰
Bhutan
Premier League
Transport United FC
۱
۱
Tensung Fc
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division
Maddington White City Fc
۰
۱
Wembley Downs SC
Finished
۱۱:۳۰
Hamersley Rovers SC
۱
۰
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Chinese Taipei
Intercity League
Hang Yuen
۰
۱
Tainan City FC
Finished
۱۲:۳۰
Tainan City FC
-
-
Hang Yuen
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Mitchelton FC
۳
۳
Souths United FC
Finished
۱۲:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Egersunds
۱
۲
Nardo
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Superettan
Akropolis IF
۲
۲
Gais
Finished
۲۰:۰۰
Norrby IF
۱
۲
Jonkopings Sodra IF
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior, Playoffs
Red Bull Bragantino SP
۱
۱
Botafogo FC SP
Finished
۰۴:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Seoul E-Land FC
۳
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۳۰
Gyeongnam FC
۱
۰
FC Anyang
Finished
۱۴:۳۰
Bosnia & Herzegovina
لیگ برتر
NK Siroki Brijeg
۱
۰
FK Tuzla City
Finished
۲۲:۳۰
FK Krupa
۰
۲
FK Sarajevo
Finished
۲۰:۰۰
Ireland
Premier Division
Cork City FC
۰
۱
Bohemians Dublin
Finished
۲۰:۳۰
Tajikistan
Tajik Cup
FC Ravshan
۲
۲
Panjshir
Finished
۱۶:۱۵
Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
Annerley
۲
۵
North Pine SC
Finished
۰۸:۳۰
Ipswich City
-
-
New Farm United Reserves
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division Reserve
Maddington White City FC
۰
۳
Wembley Downs SC
Finished
۰۹:۳۰
Hamersley Rovers SC Reserves
۰
۰
Joondalup Utd FC
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Mineiro, Modulo I, Playoffs
AA Caldense MG
۰
۱
Tombense FC MG
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Mineiro MG
۲
۱
America FC MG
Finished
۲۳:۳۰
Faroe Islands
1. Deild, Women
Havnar Boltfelag
۱
۱
B36 Torshavn
Finished
۱۵:۴۵
Australia
NPL, Queensland
Sunshine Coast Wanderers
۱
۲
Olympic FC Brisbane
Finished
۱۰:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
۱
۱
Pohja-Tallinn JK Volta
Finished
۱۳:۳۰
FCI Tallinn
۱
۲
Tartu JK Welco II
Finished
۱۸:۳۰
FC Tallinn
۶
۰
Kohtla-Jarve JK Jarve II
Finished
۱۵:۳۰
Lasnamae FC Ajax
۱
۰
Tartu JK Tammeka III
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
NB III
Esmtk Budapest
۰
۳
Dabas FC
Finished
۲۰:۰۰
Budapest Honved MFA
۰
۰
Ivancsa KSE
Finished
۱۳:۳۰
Szekszardi UFC
۲
۱
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Finished
۲۰:۰۰
Ferencvarosi TC II
۱
۰
Kecskemeti TE
Finished
۱۳:۳۰
Puskas Akademia FC II
۰
۰
Mosonmagyarovar TE
Finished
۱۳:۳۰
Kozarmisleny SE
۴
۴
Paksi FC II
Finished
۲۰:۰۰
Estonia
Small Cup
FC Eston Villa
۷
۱
FcF Jarva-Jaani
Finished
۲۱:۰۰
FC Ararat
۰
۹
Tallinna JK Legion II
Finished
۱۷:۴۵
Finland
Ykkonen
Mikkelin Palloilijat
۱
۲
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
SJK Akatemia
۲
۲
IF Gnistan
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Amateur Championship
Msc Dnipro Cherkasy
۱
۳
Lnz Lebedyn
Finished
۱۹:۳۰
Finland
U20 SM
Grankulla IFK
۱
۱
Musan Salama
Finished
۱۳:۳۰
Hjs
۲
۰
FC Inter Turku
Finished
۱۹:۳۰
VJS
۱
۳
FC Honka
Finished
۱۶:۳۰
Mongolia
Premier League
Athletic 220
۲
۴
Khangarid
Finished
۱۲:۳۰
Sp Falcons Fc
۵
۰
Ulaanbaatar City
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Brisbane Premier League Reserve
Albany Creek Reserve
۲
۰
Taringa Rovers SFC
Finished
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Spal Srl
۳
۱
Fiorentina Srl
Finished
۱۲:۳۰
Lecce Srl
۳
۲
Parma Calcio 1913 Srl
Finished
۱۲:۳۰
Bologna FC Srl
۱
۰
Torino Srl
Finished
۱۲:۳۰
Genoa Cfc Srl
۴
۲
Verona Srl
Finished
۱۲:۳۰
Sassuolo Srl
۳
۱
Udinese Srl
Finished
۱۲:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
WSG Swarovski Wattens
۱
۲
Schwaz
Finished
۱۳:۰۰
Slovakia
Slovensky Pohar
Tj Plevnik Drienove
۱
۲
Povazska Bystrica
Finished
۱۹:۳۰
MFK Vrbove
۰
۰
AFC Nove Mesto nad Vahom
Finished
۱۹:۳۰
Jednota Sokol Chocholna-velcice
۱
۱
Ok Castkovce
Finished
۱۳:۳۰
Fc Druzstevnik Rybky
۰
۶
OFK Malzenice
Finished
۱۹:۳۰
Tj Druzstevnik Besenov
۱
۱
Druzstevnik Velke Ludince
Finished
۱۹:۳۰
Mkf Slovan Záhorská Bystrica
۰
۴
Lokomotiva Devinska Nova Ves
Finished
۱۹:۳۰
OSK Slovensky Grob
۰
۸
Rovinka
Finished
۱۹:۳۰
Tj Lokomotiva Banov
۰
۳
Msk Hurbanovo
Finished
۱۹:۳۰
Tj Slovan Zemianske Kostolany
۱
۳
Sk Vegum Dolne Vestenice
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Football National League
FC Krylia Sovetov Samara
۰
۰
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۱۹:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
۱
۰
Torpedo Moscow
Finished
۱۸:۰۰
Crimea
Premier League
Evpatoria
۱
۰
FC Ocean Kerch
Finished
۱۹:۳۰
SKCHF Sevastopol
۴
۳
Kyzyltash Yalta
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
TUS St Stefan Im Rosental
۰
۶
Udfc Hof Bei Straden
Finished
۱۹:۳۰
1 FC Slovacko
-
-
GKS Katowice
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
First Division B, Promotion Playoffs
Oud-Heverlee Leuven
۱
۴
K Beerschot VA
Finished
۲۱:۳۰
Croatia
1. HNL Relegation/Promotion
HNK Orijent 1919
۰
۳
NK Istra 1961
Finished
۲۲:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
St George City FA
۲
۴
St George Saints FC
Finished
۰۹:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
FK Vojvodina Novi Sad
۳
۲
FK Vozdovac
Finished
۱۳:۳۰
FK Napredak Krusevac
۴
۳
Tsc Backa Topola
Finished
۱۳:۳۰
FK Radnicki Nis
۱
۰
Fk Imt
Finished
۱۹:۳۰
Partizan Belgrad
۳
۰
Fk Trajal Krusevac
Finished
۲۰:۰۰
FC Cukaricki
۱
۰
Mladost Lucani
Finished
۲۰:۳۰
FK Crvena Zvezda
۴
۰
FK Spartak Zdrepceva Krv
Finished
۲۱:۳۰
Australia
A-League
Newcastle United Jets
۱
۰
Western United FC
Finished
۱۴:۰۰
Finland Amateur
3 Division South 2
Valtti
۱
۵
FC Futura
Finished
۱۹:۴۰
Austria Amateur
Kärnten Unterliga West
SV Admira Villach
۶
۳
FC Nassfeld Hermagor
Finished
۲۰:۳۰
Japan
J.League
Consadole Sapporo
۲
۳
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Mongolia
First League
Khovd
-
-
Deren Ii
Finished
۰۹:۳۰
Dmu
۴
۲
Aldariin Daichid
Finished
۰۶:۳۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1, Playoffs
Salgueiro PE
۱
۱
Santa Cruz FC PE
Finished
۲۳:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Nerang Reserves
-
-
Burleigh Heads
Finished
۰۷:۱۵
England
National League, Playoffs
Harrogate Town FC
۳
۱
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Fluminense FC RJ
-
-
Ceara SC CE
Cancelled
۰۰:۳۰
Botafogo FR RJ
-
-
Goias EC GO
Cancelled
۰۰:۳۰
SAO Paulo FC SP
-
-
Gremio FB Porto Alegrense RS
Cancelled
۰۰:۳۰
Red Bull Bragantino SP
-
-
SC Recife PE
Cancelled
۰۰:۳۰
SC Corinthians SP
-
-
CR Flamengo RJ
Cancelled
۰۰:۳۰
SC Internacional RS
-
-
CR Vasco DA Gama RJ
Cancelled
۰۰:۳۰
EC Bahia BA
-
-
Atletico Mineiro MG
Cancelled
۰۰:۳۰
Coritiba FC PR
-
-
Santos FC SP
Cancelled
۰۰:۳۰
Fortaleza EC CE
-
-
SE Palmeiras SP
Cancelled
۰۰:۳۰
AC Goianiense GO
-
-
CA Paranaense PR
Cancelled
۰۰:۳۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Peninsula Power FC
-
-
Brisbane Roar FC
Cancelled
۰۷:۰۰
Australia
NPL, New South Wales
Wollongong Wolves FC
۱
۰
MT Druitt Town Rangers FC
Finished
۰۹:۰۰
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Busan I Park (SRL)
۰
۱
Ulsan Hyundai FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Suwon Bluewings (SRL)
۲
۱
Daegu FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Gangwon FC (SRL)
۶
۰
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1
Ipswich City FC
-
-
New Farm United
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Singapore
لیگ برتر
Tampines Rovers FC
-
-
Tanjong Pagar United
Cancelled
۱۴:۰۰
Albirex Niigata Singapore FC
-
-
Brunei Dpmm FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Norway
2nd Division, Group 1
Brattvag
۳
۱
Senja
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
First Division
Shamrock Rovers II
۲
۲
Drogheda United FC
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
First League Women
Znk Osijek
-
-
Znk Agram
inprogress
۲۱:۰۰
Ecuador
LigaPro Primera A, Second stage
Tecnico Universitario
-
-
Barcelona SC
Cancelled
۲۱:۳۰
CD Olmedo
-
-
Guayaquil City FC
Cancelled
۲۱:۳۰
LDU Portoviejo
-
-
CD EL Nacional
Cancelled
۲۱:۳۰
Mushuc Runa SC
-
-
Independiente Del Valle
Cancelled
۲۱:۳۰
Delfin SC
-
-
SD Aucas
Cancelled
۲۱:۳۰
CD Universidad Catolica Del Ecuador
-
-
CSD Macara
Cancelled
۲۱:۳۰
LDU Quito
-
-
Deportivo Cuenca
Cancelled
۲۱:۳۰
CS Emelec
-
-
Orense SC
Cancelled
۲۱:۳۰